English version


Členství
Banjo Jamboree
Slevy pro členy
Kapely
Festivaly
BG listy - archiv
Články
Kalendář
Vzkazy
Česká CD
BG Autostop
Další odkazy
Facebook
Kontakty
Hlavní strana


 

Valná hromada BAČR - 2009

Autor článku: Petr Brandejs | Datum: 21.6.2009

…proběhla v neděli 21.5. v 10:00 po skončení festivalu Banjo Jamboree. Předsednictvo se zúčastnilo v plném počtu (Petr Gärtner, Marek Macák, Jirka Toman, Petr a Pavel Brandejsovi). Přítomen byl i sekretář Milan Leppelt a bohužel pouze šest členů asociace.

Předseda Petr Brandejs zhodnotil uplynulé dvouleté období, kdy se podařilo následující:
- Zprovoznit stránky festivalu Banjo Jamboree, na jejichž zlepšení se bude dále pracovat
- Zkvalitnit obsah Bluegrassových listů
- Přejít na kalendářní způsob plateb za členství v BAČR, čímž se zjednodušila a zpřehlednila administrativa
- Navzdory předsedovu pesimismu a zejména díky nadšení Jirky Tomana vyprodat divadlo v Jičíně při koncertu Country Gentlemen
- Dvakrát úspěšně zorganizovat festival Banjo Jamboree v Čáslavi
- Udržet spolupráci s nečleny předsednictva (jsou to zejména Ondra Kozák - muzikantské dílny na BJ, Míra Jiřiště - sesazování BG listů, Honza Hejčl - spoluorganizování BJ a mnoho dobrovolníků, kteří pomáhají při samotném festivalu)

Problémy, které se v průběhu činnosti BAČR objevují, jsou jen drobného rázu a v principu se daří sporné otázky a problémy vyřešit.

Všichni členové předsednictva vyjádřili ochotu pokračovat v práci a nikdo jiný o volbu do předsednictva neprojevil zájem. Hlasováním bylo poté předsednictvo potvrzeno v současném složení na další dva roky.

Během následné diskuze byly zmíněny úspěšné aktivity Sama Hrubého, který organizuje pravidelné a oblíbené jam-sessiony. Byla mu vyjádřena podpora v práci pro BG komunitu.


Zapsal Petr Brandejs

V Čáslavi 21.6.2009