Odkazy na kapely


Tato rubrika je otevřená všem skupinám, hrající hudbu blízkou bluegrassu. V této fázi ještě není k dispozici formulář pro automatické zařazení skupiny. Pokud tedy máte zájem o zveřejnění adresy internetových stránek vaší skupiny, pošlete mail administrátorovi.


  4 Band bandzone.cz/4bandmladaboleslav  
  Abalone www.abalone.cz  
  Acoustic Deformation acoustic-deformation.webnode.cz  
  Album albumband.cz  
  Almara www.oldtimemusic.cz  
  Apple bandzone.cz/appleband  
  Arrest arrest.wbs.cz  
  Barbecue barbecueband.cz  
  Benefit www.benefitband.cz  
  Bez bb bandzone.cz/bezbb  
  BG Bazar bandzone.cz/bgbazar  
  BG Collection bg.unas.cz/  
  BG Cwrkot cwrkot.petrbrandejs.cz/  
  BG Styl bgstyl.cz  
  BG Time bandzone.cz/bgtime  
  BG4 bandzone.cz/bg4  
  Blackjack www.blackjackband.cz  
  Blaf www.blaf.cz  
  Blanket www.blanket.cz  
  Blue Eyes blue-eyes.wz.cz  
  Blue Gate www.bluegate.cz  
  Blue Hat facebook.com/bluehathradeckralove/  
  Bluegrass Comeback cs-cz.facebook.com/BgComeback/  
  BlueGround www.blueground.cz/  
  Blueland www.blueland.sk  
  BlueRej bluerej.cz/  
  Bratři www.bratrizezrnetina.estranky.cz  
  Brzdaři www.brzdari.cz  
  Burizon www.burizon.cz  
  Buštěhradská Dráha bandzone.cz/bustehradskadraha  
  Cobblestone www.cobblestone.cz  
  Cop www.copmusic.cz/  
  Cop - Ultra Cop Fans members.tripod.com/~ultracopfans/  
  Corbel Brothers corbelbrothers.webnode.cz  
  Country kapela Gympleři Vsetín www.gympleri.cz  
  CVYKR www.cvykr.net/  
  Detto www.detto.xf.cz  
  Direct www.direct.webnode.cz/  
  Dostavník Jaroměř dostavnikjaromer.webnode.cz  
  Dřevěná tráva drevenatrava.unas.cz  
  Drive www.drive.zde.cz/  
  Drops www.drops-country.cz  
  Druhá tráva www.druhatrava.cz  
  Early Times www.earlytimes.unas.cz  
  East-West www.eastwestband.eu  
  Fair Play Grass bandzone.cz/fairplaygrass  
  Fámy www.famy.cz/  
  Flám www.flam.estranky.cz  
  Flashback www.flashback-cz.net  
  Flastr www.flastr.com  
  Foot Rail footrail.webnode.cz  
  Frmoll frmoll.tripod.com/home/  
  Frýda & company www.frydacompany.cz  
  Funny Grass www.funnygrass.cz  
  G-runs 'n Roses www.g-runs.com  
  GrassRoad bandzone.cz/grassroad  
  Grunt (SK) www.bluegrass.sk/grunt/  
  Handl www.handl.wz.cz/  
  Hazard hazard-zlin.webnode.cz  
  Heřmánek www.hermanek1983.cz/  
  High grass www.highgrass.wz.cz  
  Honza Bican a Sešlí přátelé www.honzabican-a.cz  
  Imperial imperialisti.webnode.cz  
  Jan Bratinka (SK) private.bluegrass.sk/bratinka/  
  Kaskadéři www.kaskaderi-brno.cz/  
  Kojoti bandzone.cz/kojoti  
  Křáp www.krap.cz  
  Křeni www.sweb.cz/bgkreni  
  Krýgl Boys www.kryglboys.eu  
  Kupa facebook.com/KUPA-KLADNO-224136484277737  
  Květinka www.countrykvetinka.estranky.cz  
  Kvintet www.kvintet.wz.cz  
  La Mesta www.lamesta.wz.cz  
  Labajovci www.labajovci.estranky.cz  
  Lehká noha www.lehkanoha.cz/  
  Luňáčci lunacci.webnode.cz/  
  Lusatian Grass www.lusatiangrass.com/cs/  
  Madalen www.madalen.cz  
  Malevil Band www.vladimir-walda-nerusil.cz/  
  Maňana Bluegrass Band www.mananaband.cz  
  Mineral Band sweb.cz/mineralband/  
  Modrá pečeť www.modrapecet.wz.cz  
  Modrolit www.modrolit.cz  
  Modrotisk www.modrotisk.cz/  
  Monogram www.monogram.cz  
  Monokl monokl.info  
  Mr. Stickman stickman38.webnode.cz/kapela/  
  Mr.B.Pyne pyne.wz.cz  
  N.G.Band www.ngband.estranky.cz/  
  Naboso www.naboso.wz.cz  
  Namodro www.namodro.net  
  New Aliquot newaliquot.com  
  New Rebels www.newrebels.cz  
  New River Train www.newrivertrain.at  
  Nová sekce www.newsection.cz/  
  Nudličky nudlicky.mypage.cz/  
  Outstyle Bluegrass www.outstyle.cz  
  Paběrky www.gwcheb.cz/paberky  
  Pakáž pakaz.webz.cz/  
  Patrola www.patrola.cz/  
  Pendl facebook.com/PENDLband/  
  Petr Brandejs Band petrbrandejs.cz/kapely/petr-brandejs-band/  
  Petr Kůs petrkus.unas.cz/  
  Petr nebo Pavel www.petrnebopavel.cz  
  Podjezd www.podjezd.cz  
  Ponny Expres www.ponnyexpres.wbs.cz  
  Popojedem popojedem.cekuj.net  
  Poutníci www.poutnici.cz/  
  Pražce prazce-luka.webnode.cz  
  Ptačoroko ptacoroko.euweb.cz  
  Rančeři facebook.com/ranceri  
  Ranec ranec.xf.cz  
  Rangers www.rangers-plavci.cz  
  Red and White www.red-and-white.cz  
  Regress www.regress.web-music.cz  
  Sakrapes, Brno www.sakrapes.cz  
  Spare Parts www.spare-parts.cz  
  Standa Červenka www.standacervenka.4fan.cz  
  Sunny Side www.sunnyside.cz/  
  Taverna facebook.com/TAVERNA-newgrass-203014192110/  
  Telegraf www.telegraf-uh.cz  
  Tendr tendr-trutnov.cz  
  Terč bandzone.cz/terctarget  
  The Giant Mountain's Band www.gmband.cz  
  The Jumper Cables www.thejumpercables.com  
  The Log www.the-log.cz  
  Topinqui www.topinqui.com  
  Trailhead www.bandzone.cz/trailhead  
  Trativod trativod.websnadno.cz  
  Trautengrass trautengrass.mypage.cz  
  Tryjoo www.sweb.cz/tryjoo  
  Twisted Timber www.facebook.com/Twisted-Timber-330998550910  
  U-Style www.u-style.cz  
  Upstream upstream.webnode.cz  
  Veget www.vegetband.cz  
  Vodopád (SK) www.vodopad.sk  
  Volupsije www.volupsije.com  
  Vrtáci vrtaci4.webnode.cz  
  WALHS walhs.webnode.cz  
  Wejlet www.vojtechpeceny.com/wejlet  
  Whiskey Before Breakfast wbb1.webnode.cz  
  Wind www.windskupina.wbs.cz  
  WOW Trio bandzone.cz/wowtrio  
  Wyrton www.wyrton.cz  
  XˇANDI www.xandi.estranky.cz  
  Zimour www.zimour.cz  
  Ztuha www.ztuha.unas.cz